TARPTAUTINIO MOKINIŲ MENINĖS KŪRYBOS DARBŲ KONKURSAS „KALĖDINIS ATVIRUKAS“

4ad klasės mokinė Greta M. ir 6b klasės mokinės Austėja Z., Ugnė L., Goda D.  dalyvavo tarptautiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse KALĖDINIS ATVIRUKAS. Mokiniai savo kūriniuose įprasmino žiemos, Kalėdų džiaugsmą. Džiugu, kad Gretos atvirukas pateko į šventinę parodą, kuri gruodžio 15–31 d. eksponuojama  LR Seimo  Jungiamojoje galerijoje. Tai 112 įdomiausių darbų, dalyvavusių tarptautiniame mokinių meninės kūrybos darbų konkurse „Kalėdinis atvirukas“, kurį kasmet organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras (LMNŠC) kartu su Dailės mokytojų asociacija (DMA). Šiemet sulaukta daugiau nei tūkstančio atvirukų iš įvairių šalių. Parodos iniciatorė – Seimo Pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė.

Dailės vyresnioji mokytoja Gintė Mažiulienė