VILNIAUS REGIONINĖ EXPO 2022 PARODA

2022 m. kovo 30 d. vyko Vilniaus regioninė eXpo 2022 paroda, kurioje tarp beveik 50 moksleivių verslų dalyvavo ir mūsų gimnazijos keturios jaunosios bendrovės: EETB, GenZklasė, JasGano, Olo. Visos komandos puikiai pasirodė parodoje bei iš jos išvyko su nominacijomis:

EETB IIIa gimnazijos klasės mokiniai: Džiugas Balčiūnas, Viltė Donauskaitė, Heraldas Matačiūnas, Dominyka Abaravičiūtė, Mantas Vaina, Rugilė Česnytė – Europietiškiausia jaunoji bendrovė.

GenZklasė – IIIb gimnazijos klasės mokiniai: Šarūnas Normantas, Benas Bakutis, Domantas Fursenko, IIIa gimnazijos mokinės Adrija Tarasevičiūtė, Urtė Paulauskaitė Startuoliškiausia jaunoji bendrovė.

JasGano – IIa gimnazijos klasės mokiniai: Gustė Ruzgaitė, Atėnė Fedotovaitė, Orinta Gaivenytė, Vakaris Pleteras – Didžiausią ekonominę naudą kurianti jaunoji bendrovė.

Olor – IIIa gimnazijos klasės mokiniai: Aurėja Berlinskaitė, Domenico Del Drosso, Kotryna Blažulionytė, IIIa gimnazijos klasės mokiniai: Viktorija Nenartovičiūtė, Agnė Daniūnaitė  – Drąsieji kūrėjai.

Ypatingai sveikiname EETB bendrovę, laimėjusią I vietą ir kelialapį į Nacionalinę jaunųjų bendrovių eXpo 2022!

Visoms gimnazijos komandoms pasiruošti padėjo ekonomikos mokytoja metodininkė Vigilija Kelerienė.