VILNIAUS MIESTO TECHNOLOGIJŲ OLIMPIADA

2022 m. kovo 23 d. vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiados Vilniaus miesto II etapas „Kūrybos virusas 2022“, kuriame dalyvavo mūsų gimnazijos II AL gimnazijos klasės mokinė Barbora Radvilė Nikžentaitytė. Mokinei olimpiadai pasirengti padėjo technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė.

Lietuvos mokinių technologijų olimpiadoje keliami tikslai – sudaryti mokiniams galimybę atskleisti technologines ir bendrąsias kompetencijas; skatinti mokinius domėtis technologijomis, tobulinti ir plėsti jų dalykines žinias; ugdyti mokinių kūrybiškumą, savarankiškumą; ugdyti projektinio darbo ir kitus gebėjimus; pastebėti ir ugdyti gabius technologiniam ugdymui mokinius.

Džiaugiamės – Barbora Radvilė Nikžentaitytė mitybos veiklos grupėje laimėjo II vietą!

Sveikiname ir didžiuojamės!

Technologijų mokytoja metodininkė Lolita Petkevičienė