Respublikinis informacinių technologijų konkursas KOMPIUTERINĖ KALĖDŲ PASAKA 2021

Gruodžio mėn. 5–7 kl. ir I–IV gimnazinių kl. mokiniai dalyvavo respublikiniame informacinių technologijų kalėdinių ir naujametinių atvirukų konkurse „Kompiuterinė Kalėdų pasaka“. Konkurso tikslas – ugdyti moksleivių filologinę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti originalias idėjas, saviraišką, atskleisti kūrybinius polinkius ir gebėjimus, aktyvinti informatikos mokytojus.

Šiemet iš visos Lietuvos buvo pateikta daugiau nei 400 darbų. Vienai mokyklai buvo leidžiama pristatyti ne daugiau kaip du darbus iš kiekvienos amžiaus grupės (I–IV klasės, V–VIII klasės, IX–XII klasės) ir ne daugiau tris darbus koliažo kategorijoje.

Trys mūsų gimnazijos mokiniai tapo laureatais:

Ugnė Kajėnaitė IIb – II vieta,
Laura Burokaitė Ia – III vieta,
Augustas Breskus IIb pelnė publikos simpatiją.

Ugnės Kajėnaitės darbas yra publikuojamas ir ITMC išleistame kalendoriuje.

Mokiniams dalyvauti ir pasirengti konkursui padėjo IT mokytoja metodininkė Vaida Paukštė