Sveikiname projekto VILNIUS YRA MOKYKLA koordinatorių

• Paskelbta: 2023-11-13
  • Kategorija: Padėkos

Moderni, aktyvi, kūrybinga mūsų gimnazijos bendruomenė stengiasi išnaudoti visas švietimo institucijų teikiamas edukacijos galimybes. Viena iš jų – projektas ,,Vilnius yra mokykla“. Kad kuo daugiau mokinių patektų į šią ypatingą mokyklą, jų mokytojai kuria pamokų planus, dalijasi jais ir mokinius virtualiai veda į pamokas įvairiuose Vilniaus objektuose. Gimnazijoje sklandžiu projekto veiklų vyksmu rūpinasi direktoriaus pavaduotojas ugdymui, informatikos mokytojas metodininkas Miroslavas Lakutijevskis.

Vilniaus miesto savivaldybė įvertino Miroslavo Lakutijevskio veiklą šiame projekte ir iškilmingame miesto renginyje jį apdovanojo.

Sveikiname pavaduotoją Miroslavą ir dėkojame už pastangas užtikrinti mokinių ugdymo įvairovę bei garsinti gimnazijos vardą!

Gimnazijos bendruomenė