VILNIAUS MIESTO PRANCŪZŲ KALBOS OLIMPIADA

2021 m. sausio 20 d. vyko Vilniaus miesto septintų klasių mokinių prancūzų kalbos konkursas „Je parle français et toi?“ Sveikiname Dainorą Gaidelytę užėmusią II vietą! Konkurso nugalėtoja pakviesta dalyvauti šalies prancūzų kalbos olimpiadoje, kuri vyks kovo 3–5 d. Džiaugiamės, kad kartu su Dainora Gaidelyte olimpiadoje pretenduoja dalyvauti konkurse padėkos raštus gavusios Kamilė Kobelevaitė ir Liepa Burneikaitė (7 kl.).

Sausio 20 d. taip pat vyko III–IV gimnazijos klasių mokinių prancūzų kalbos olimpiados Vilniaus miesto etapas, Sveikiname olimpiadoje padėkos raštu apdovanotą Gabiją Baltuškonytę (III gimn. kl.), kuri pakviesta dalyvauti prancūzų kalbos olimpiadoje šalies etape.

Mokinius konsultavo ir olimpiadai pasirengti padėjo prancūzų kalbos mokytoja ekspertė Oksana Smirnova.

Sveikiname nugalėtojus ir linkime sėkmės!

Prancūzų kalbos mokytoja ekspertė Oksana Smirnova